O nas

Grupa Mo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, mebli oraz galanterii łazienkowej, a także wyrobów chemii budowlanej.

Standard wszystkich naszych salonów sprzedaży to nowoczesne systemy prezentacji produktów, takie jak biblioteki płytek, monitory LCD, niekonwencjonalna ekspozycja, dedykowane stanowiska do pracy Architektów z Klientami. Wszystkie te elementy pozwalają komfortowo i profesjonalnie współpracować naszym Doradcom handlowym i Architektom z Klientami.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, bogata oferta i fachowe doradztwo, stuktuje uznaniem klientów z całej Polski, dzięki czemu firma Grupa Mo stała się jednym z czołowych, wyspecjalizowanych sprzedawców tego typu materiałów.

Jednym z wielu projektów firmy Grupy Mo, który został wcielony w życie, jest Outlet internetowy dedykowany dla klientów poszukujących najwyższej klasy towarów w okazyjnych cenach. W ofercie sklepu znajdują się produkty następujących kategorii: Płytki Ceramiczne, Armatura Sanitarna, Ceramika Sanitarna, Chemia budowlana, Oświetlenie, Dodatki oraz Grzejniki. 

Firma Grupa Mo została także wyróżniona certyfikatem Rzetelna Firma, który potwierdza profesjonalną obsługę, zapewnienie konsumentom najwyższej jakości oferowanych usług i sprzedawanych produktów oraz przejrzystość oferty.  


Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.