Strona główna Nagrody, wyróżnienia

Nagrody, wyróżnienia

Salon roku 2014

W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez magazyn ŁAZIENKA, po raz kolejny poznański salon firmy Grupa Mo przy ul. Głogowskiej 248 został nagrodzony tytułem SALON ROKU 2014.

Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 25 marca 2014 roku w Warszawie, nagrodę za najlepszy salon w Wielkopolsce odebrała Agnieszka Orłowska, Dyrektor ds. Sprzedaży Detalicznej w Poznaniu.

Cieszymy się, że kolejny raz zostaliśmy docenieni. Przyznana nagroda SALON ROKU 2014 utwierdza nas w słuszności podejmowanych działań i we właściwym diagnozowaniu potrzeb Klientów i Architektów.
Medal europejski

Nasz Program Umów się z Architektem został nagrodzony Medalem Europejskim XXIV edycji, przyznawanym przez Business Centre Club.
Celem Konkursu jest wyróżnienie i promocja wyrobów oraz usług oferowanych na rynku przez polskie firmy. Zostaliśmy docenieni za projekt USZA czyli Umów się z Architektem. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, dzięki któremu łatwo wybrać odpowiedni termin na konsultacje z naszymi Architektami w Państwa mieszkaniu lub na budowie.

 

 

Salon roku 2012

Organizatorem konkursu, jak co roku, był magazyn ŁAZIENKA, a wyboru zwycięskich salonów dokonała reprezentatywna grupa producentów i importerów wyposażenia łazienkowego i sanitarno-instalacyjnego w Polsce.

W tegorocznej edycji konkursu po raz kolejny poznański salon firmy Grupa Mo przy ul. Głogowskiej 248 został nagrodzony tytułem SALON ROKU 2012. Na uznanie jurorów zasłużyła kultura obsługi klienta, otwartość na nowe inicjatywy i sprawność organizacyjna firmy, a także wyjątkowy sposób prezentacji oferowanych produktów.

 

 

Rzetelna Firma to wyróżnienie przyznawane firmom, przez Krajowy Rejestr Długów. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które codziennie, w każdej sytuacji funkcjonują według etycznych zasad prowadzenia biznesu. Certyfikat, który otrzymał sklep internetowy PlusOutlet.pl jest gwarantem zaufania, rzetelności i dobrej współpracy. Jest także potwierdzeniem na uczciwość i transparentność w prowadzeniu biznesu. Certyfikat Rzetelna firma pomaga w podejmowaniu świadomych decyzji zakupowych. 


Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.