Roca

ROCA jest obecna na czterech kontynentach w 135 krajach, posiada 72 fabryki i zatrudnia ok. 21 100 osób.  W Polsce ROCA posiada dwie nowoczesne fabryki w Gliwicach i Gryficach wyposażone  w wysokiej jakości park maszynowy oraz nowoczesną technologię.  Obie produkują na potrzeby rynku polskiego i rynków międzynarodowych.

W szerokiej ofercie ROCA można znaleźć kompletne wyposażenie łazienek: ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, baterie, wanny, kabiny, urządzenia do hydromasażu i dodatki łazienkowe. Stale rozwijane, wysokiej jakości produkty stanową rozwiązania w różnych stylach od uniwersalnych poprzez nowoczesne po minimalistyczne. Są przemyślane pod kątem oszczędności wody i energii i mają niepowtarzalny design. 

Nie mamy żadnych wątpliwości, że marka Roca spotka się z uznaniem Klientów sklepu internetowego PlusOutlet.pl. Decyduje o tym wiele czynników, wśród których najważniejsze są: wyjątkowe wzornictwo oraz nienaganna jakość wykonania. Umywalki Roca są świetnym sposobem na to, aby wnieść do Państwa łazienki akcent nowoczesności w znakomitym guście. Podobnie sprawy mają się, jeśli chodzi o wanny Roca – wprost doskonałe, gdy chcemy wziąć w pełni komfortową kąpiel. Oczywiście rozwiązań jest znacznie więcej. Bardzo dużą popularnością cieszą się umywalki nablatowe Roca, których rzecz jasna nie mogło u nas zabraknąć. Z kolei miski WC Roca są dla wcześniej wymienionych produktów optymalnym uzupełnieniem. Nie sposób pominąć możliwości aranżacyjnych, jakie dają meble łazienkowe Roca. Mając na uwadze kompleksowość oferty, w jej skład wchodzi też armatura Roca oraz ceramika Roca w postaci licznych akcesoriów.

Zobacz produkty firmy Roca w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.