Strona główna Koszty transportu

Koszty transportu

Całkowity koszt dostawy zależy od wielkości zamówionego produktu i liczby zamawianych sztuk. Cena wysyłki jest zależna od: wagi, gabarytu, rodzaju materiału oraz odległości od oddziałów firmy Cermag Poznań. Ceny podane niżej dotyczą wysyłki jednostkowej.

TRANSPORT GRATIS: W przypadku złożenia zamówienia na kwotę wyższą niż 5000 PLN, Firma Cermag Poznań niezależnie od parametrów towaru, pokrywa koszt transportu.

Przesyłka Kurierska (paczka do 30kg): Koszt transportu za każdą paczkę to 30 zł brutto. W przypadku wyboru formy płatności: Płatność przy kurierze, do całego zamówienia należy doliczyć 14 PLN kosztów usługi pobrania. Parametry graniczne pojedynczego opakowania wynoszą: waga do 30 kg, objętość do 0,2 m3, długość boku do 1,5 m. Ze względu na bezpieczeństwo dostawy wysyłka kurierska nie dotyczy płytek, ceramiki sanitarnej, kabin, wanien, mebli łazienkowych, oświetlenia

Transport Cermag Poznań: Posiadamy własny transport, który działa na terenach następujących miast: Poznań, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Kołobrzeg oraz Bydgoszcz. Koszt dostawy wybierając tą formę płatności jest zawsze stały niezależnie od gabarytu oraz wagi materiału wynosi on 70 zł brutto. Istnieje także możliwość wyboru tej formy dostawy w przypadku dowozu materiału w okolice ww. miast. W takim wypadku koszt transportu wyliczany jest indywidualnie w zależności od odległości od granicy miast wg. schematu: +2 PLN za każdy rozpoczynający się kilometr. Cena nie obejmuje rozładunku i wniesienia towaru.

Transport Cermag Poznań - Sopot: Posiadamy własny transport, który działa na terenie Sopotu. W odległości do 15 km od Magazynu Cermag Odział Agena w Sopocie koszt dostawy wynosi 100 zł brutto, niezależnie od gabarytu oraz wagi zamówionego towaru. W przypadku odległości powyżej 15 km od Magazynu koszt transportu wyliczany jest indywidualnie - prosimy o kontakt z obsługą sklepu. Forma płatności w przypadku dostawy za pomocą Transportu Firmy Cermag Poznań to wyłącznie przedpłata na konto.

Odbiór osobisty: Bezpłatny odbiór osobisty w każdym z oddziałów firmy. W przypadku odbioru osobistego materiału w siedzibach firmy możliwa jest zapłata za towar w kasie oddziału gotówką lub za pomocą karty płatniczej.

Przesyłka Kurierska wielkogabarytowa: Kosz transportu jest zależny od wagi towaru oraz odległości i jest ustalany indywidualnie z Klientem. Cena przesyłki kurierskiej wielkogabarytowej wynosi od 57 zł bruttoW przypadku wyboru płatności u kuriera do całego zamówienia należy doliczyć koszt usługi pobrania w wysokości 14 PLN brutto.

 


- Ww. koszty transportu nie dotyczą wniesienia materiału.
- Warunkiem do otrzymania Transportu Gratis jest złożenie zamówienia na kwotę wyższą niż 5000 PLN oraz wybór formy płatności Przedpłata na konto.
- Sklep Internetowy www.plusoutlet.pl zastrzega sobie, że ostateczna cena transportu może ulec zmianie w porównaniu z ceną wyliczoną przez automat podczas składania zamówienia.


Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.