Strona główna Koszty transportu

Koszty transportu

Całkowity koszt dostawy zależy od wielkości zamówionego produktu i liczby zamawianych sztuk. Cena wysyłki jest zależna od: wagi, gabarytu, rodzaju materiału oraz odległości od oddziałów firmy Grupa Mo. Ceny podane niżej dotyczą wysyłki jednostkowej.

 

Przesyłka Kurierska (paczka do 30kg): Koszt transportu za każdą paczkę to 35 zł brutto. W przypadku wyboru formy płatności: Płatność przy odbiorze, do całego zamówienia należy doliczyć 17 PLN kosztów usługi pobrania. Informujemy, że płatność za zamówienie u kuriera jest możliwa jedynie gotówką. Parametry graniczne pojedynczego opakowania wynoszą: waga do 30 kg, objętość do 0,2 m3, długość boku do 1,5 m. Ze względu na bezpieczeństwo dostawy wysyłka kurierska nie dotyczy płytek, ceramiki sanitarnej, kabin, wanien, mebli łazienkowych, oświetlenia

 

Transport Grupa Mo: Posiadamy własny transport, który działa na terenach następujących miast: Poznań, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Kołobrzeg oraz Bydgoszcz. Koszt dostawy wybierając tę formę dostawy jest zawsze stały niezależnie od gabarytu oraz wagi materiału i wynosi on 100 zł brutto. Istnieje także możliwość wyboru tej formy dostawy w przypadku dowozu zamówienia w okolice ww. miast. W takim przypadku koszt transportu wyliczany jest indywidualnie w zależności od odległości od granicy miast wg. schematu: +2 PLN za każdy rozpoczynający się kilometr (w przypadku dowozu w okolicach Poznania jest to +3 PLN za każdy rozpoczynający się kilometr). Cena nie obejmuje rozładunku i wniesienia towaru.

 

Transport Grupa Mo - Sopot: Posiadamy własny transport, który działa na terenie Sopotu. W odległości do 15 km od Magazynu Mo Sopot koszt dostawy wynosi 100 zł brutto, niezależnie od gabarytu oraz wagi zamówionego towaru. W przypadku odległości powyżej 15 km od Magazynu koszt transportu wyliczany jest indywidualnie - prosimy o kontakt z obsługą sklepu. Forma płatności w przypadku dostawy za pomocą Transportu Firmy Grupa Mo to wyłącznie przedpłata na konto.

 

Odbiór osobisty: Oferujemy bezpłatny odbiór osobisty w naszych oddziałach w: Poznaniu, Lesznie, Bydgoszczy, Ostrowie Wlkp., Kołobrzegu oraz Sopocie (odbiór w tym przypadku odbywa się w magazynie Mo Gdańsk). W przypadku odbioru osobistego zamówienia w siedzibach firmy możliwa jest zapłata za towar w kasie oddziału gotówką lub za pomocą karty płatniczej. Informujemy, że przy wyborze tej opcji dostawy termin realizacji zamówienia może się wydłużyć w stosunku do informacji podanej przy produkcie, ponieważ transporty oddziałowe odbywają się jedynie raz w tygodniu (w sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta).

 

Przesyłka Kurierska wielkogabarytowa: Kosz transportu jest zależny od wagi i gabarytów towaru oraz odległości w km od magazynu wysyłkowego do miejsca dostawy i jest ustalany indywidualnie z Klientem. Cena przesyłki kurierskiej wielkogabarytowej wynosi od 75 zł bruttoW przypadku wyboru płatności u kuriera do całego zamówienia należy doliczyć koszt usługi pobrania w wysokości 17 PLN brutto. Informujemy także, że płatność za zamówienie u kuriera jest możliwa jedynie gotówką.

 


- Ww. koszty transportu nie dotyczą wniesienia materiału.
- Płatność za pobraniem jest realizowana jedynie w przypadku zamówień o wartości do 5000 zł brutto. 
- Sklep Internetowy www.plusoutlet.pl zastrzega sobie, że ostateczna cena transportu może ulec zmianie w porównaniu z ceną wyliczoną przez automat podczas składania zamówienia.


Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.