Strona główna Klauzula informacyjna

Klauzula informacyjna

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. w imieniu administratora, tj. spółki Grupa Mo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Poznaniu  informuję, iż:

 

1)    administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Grupa Mo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Poznaniu (kod pocztowy 60-111) przy ul. Głogowskiej 248, wpisana do KRS pod numerem 0000615610, tel. 61 661 61 61, e-mail: odo@mo.design

2)    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

3)    odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być/będą: Poczta Polska, firmy kurierskie/transportowe, podmioty serwisujące sprzęt IT oraz wdrażające i serwisujące oprogramowanie komputerowe służące administratorowi do obsługi klientów sklepu internetowego, a także w zakresie księgowo-fiskalnym.

4)    Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez 6 lat

5)    posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

6)    ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7)    podanie danych osobowych jest ustawowym warunkiem zawarcia umowy i jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować niewykonaniem umowy. W pozostałych przypadkach opiera się na dobrowolnej zgodzie osoby udostępniającej swoje dane osobowe lub przepisach prawa (w szczególności ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. - RODO), jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować niemożliwością wykonania umowy.

8)    Pana/Pani dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu).


Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.