Strona główna Formy dostawy

Formy dostawy

W sklepie internetowym www.plusoutlet.pl oferujemy wysokogatunkowe produkty dostępne w magazynach firmy GRUPA CERMAG. W ciągłej sprzedaży oferujemy Państwu produkty z następujących kategorii: Płytki ceramiczne, Armatura sanitarna, Ceramika sanitarna, Kabiny prysznicowe, Wanny, Chemia budowlana oraz wszelakiego rodzaju Dodatki do w/w działów.

Sklep internetowy www.plusoutlet.pl oferuje swoim Klientom następujące formy dostawy:

Przesyłka Kurierska (paczka do 30kg) – ta forma dostawy dotyczy towaru nieprzekraczającego wagi 30 kg oraz małogabarytowego. Przesyłkami kurierskimi nie wysyłamy płytek oraz ceramiki sanitarnej. Firmy kurierskie rozwożą przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Z tego względu proponujemy Klientom, aby za adres dostawy wyznaczali miejsce, w którym zawsze będzie osoba upoważniona do odbioru przesyłki. Wybierając tę formę dostawy istnieje możliwość wyboru następujących form płatności:
-przedpłata na konto,
-płatne przy odbiorze u kuriera.

Transport GRUPA CERMAG – Posiadamy własny transport, który działa na terenach następujących miast: Poznań, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Kołobrzeg oraz Bydgoszcz. Wybierając tę formę dostawy koszt, niezależnie od gabarytu oraz wagi, jest stały.
Istnieje także możliwość wyboru tej formy dostawy w przypadku dowozu materiału w okolice ww. miast. W takim wypadku koszt transportu wyliczany jest indywidualnie w zależności od odległości od granicy miast wg schematu: +2 PLN za każdy rozpoczynający się kilometr. Forma płatności w przypadku dostawy za pomocą Transportu Firmy GRUPA CERMAG to wyłącznie przedpłata na konto.

Transport GRUPY CERMAG - Sopot – Posiadamy własny transport, który działa na terenie Sopotu. W odległości do 15 km od Magazynu Cermag Odział Agena w Sopocie koszt dostawy wynosi 100 zł, niezależnie od gabarytu oraz wagi zamówionego towaru. W przypadku odległości powyżej 15 km od Magazynu koszt transportu wyliczany jest indywidualnie - prosimy o kontakt z obsługą sklepu. Forma płatności w przypadku dostawy za pomocą Transportu Firmy GRUPA CERMAG to wyłącznie przedpłata na konto.

Przesyłka kurierska wielkogabarytowa: W przypadku wyboru towaru wielkogabarytowego oraz przekraczającego 30 kg wysyłamy go za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Koszt transportu jest wyceniany indywidualnie w zależności od wagi materiału oraz odległości. W tym celu zapraszamy do kontaktu z działem Obsługi Klienta. 

Odbiór osobisty – Niezależnie od wagi, gabarytu oraz rodzaju materiału, Outlet internetowy www.plusoutlet.pl udostępnia swoim Klientom bezpłatny odbiór osobisty w każdym z oddziałów Firmy GRUPA CERMAG. Po złożeniu zamówienia, najczęściej z głównego magazynu znajdującego się z Poznaniu, wysyłamy materiał do wybranego przez Klienta oddziału. Klient następnie otrzymuje informację telefoniczną lub/i e-mailową o możliwości odbioru zamówionego produktu. Towar można odebrać w godzinach pracy oddziałów:

Oddział Poznań:
poniedziałek – piątek godz. 8:00 - 19:00
sobota godz. 9:00 - 15:00
niedziela godz. 10:00 – 15:00

Oddział Leszno:
poniedziałek – piątek godz. 9:00 – 18:00
sobota godz. 9:00 – 14:00

Oddział Ostrów Wlkp.:
poniedziałek – piątek godz. 9:00 – 18:00
sobota godz. 9:00 – 14:00

Oddział Sopot:
poniedziałek – piątek godz. 9:00 - 17:00
sobota godz. 10:00 – 15:00

Oddział Kołobrzeg:
poniedziałek – piątek godz. 9:00 – 18:00
sobota godz. 9:00 – 14:00

Oddział Bydgoszcz:
poniedziałek – piątek godz. 9:00 – 18:00
sobota godz. 9:00 – 14:00

Dokładne adresy oraz mapy dojazdu do oddziałów można znaleźć w dziale kontakt na naszej stronie internetowej: Mapa, adresy dojazdu


Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.