Strona główna Formy dostawy

Formy dostawy

W sklepie internetowym www.plusoutlet.pl oferujemy wysokogatunkowe produkty dostępne w magazynach firmy Grupa Mo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.. W ciągłej sprzedaży oferujemy Państwu produkty z następujących kategorii: Płytki ceramiczne, Armatura sanitarna, Ceramika sanitarna, Kabiny prysznicowe, Wanny, Chemia budowlana oraz wszelakiego rodzaju Dodatki do w/w działów.

Sklep internetowy www.plusoutlet.pl oferuje swoim Klientom następujące formy dostawy:

Przesyłka Kurierska (paczka do 30kg) – ta forma dostawy dotyczy towaru małogabarytowego oraz nieprzekraczającego wagi 30 kg. Przesyłkami kurierskimi nie wysyłamy: płytek, ceramiki sanitarnej, kabin, wanien, mebli łazienkowych oraz oświetlenia. Firmy kurierskie rozwożą przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Z tego względu proponujemy Klientom, aby za adres dostawy wyznaczali miejsce, w którym zawsze będzie osoba upoważniona do odbioru przesyłki. Wybierając tę formę dostawy istnieje możliwość wyboru następujących form płatności:
-przedpłata na konto,

-płatność gotówką przy odbiorze u kuriera .

Transport Grupa Mo – Posiadamy własny transport, który działa na terenach następujących miast: Poznań, Ostrów Wielkopolski, Kołobrzeg oraz Bydgoszcz. Wybierając tę formę dostawy koszt, niezależnie od gabarytu oraz wagi, jest stały.
Istnieje także możliwość wyboru tej formy dostawy w przypadku dowozu materiału w okolice ww. miast. W takim wypadku koszt transportu wyliczany jest indywidualnie w zależności od odległości od granicy miast wg schematu: +2 PLN za każdy rozpoczynający się kilometr (w przypadku dostawy w okolicach Poznania jest to +3 PLN za każdy rozpoczynający się kilometr). Forma płatności w przypadku dostawy za pomocą Transportu Firmy Grupa Mo to wyłącznie przedpłata na konto.

Transport Grupa Mo - Sopot – Posiadamy własny transport, który działa na terenie Sopotu. W odległości do 15 km od Magazynu Mo Odział Agena w Sopocie koszt dostawy wynosi 100 zł, niezależnie od gabarytu oraz wagi zamówionego towaru. W przypadku odległości powyżej 15 km od Magazynu koszt transportu wyliczany jest indywidualnie - prosimy o kontakt z obsługą sklepu. Forma płatności w przypadku dostawy za pomocą Transportu Firmy Grupa Mo to wyłącznie przedpłata na konto.

Przesyłka kurierska wielkogabarytowa: W przypadku wyboru towaru wielkogabarytowego oraz przekraczającego wagę 30 kg wysyłamy go za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Koszt transportu jest wyceniany indywidualnie w zależności od wagi i formatu zamówionych produktów oraz odległości. W celu szczegółowego obliczenia kosztu transportu dla takich towarów zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta. 

Odbiór osobisty – Niezależnie od wagi, gabarytu oraz rodzaju materiału, Outlet internetowy www.plusoutlet.pl udostępnia swoim Klientom bezpłatny odbiór osobisty w następujących oddziałach Grupy Mo: Poznań, Bydgoszcz, Ostrów Wlkp., Kołobrzeg, Sopot.. Po złożeniu zamówienia, najczęściej z głównego magazynu znajdującego się w Poznaniu, wysyłamy materiał do wybranego przez Klienta oddziału. Klient następnie otrzymuje informację telefoniczną lub/i e-mailową o możliwości odbioru zamówionego produktu. Jednak termin realizacji zamówienia przy tej formie dostawy może się wydłużyć w stosunku do informacji podanej przy produkcie, ponieważ transporty oddziałowe wysyłane są jedynie raz w tygodniu (w sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta). Towar można odebrać w godzinach pracy oddziałów:

Oddział Poznań

ul. Głogowska 248

60-111 Poznań

poniedziałek – piątek godz. 9:00 - 19:00
sobota godz. 9:00 - 16:00

 

Oddział Leszno

ul. Krasińskiego 34

641-100 Leszno

poniedziałek – piątek godz. 9:00 - 17:00
sobota godz. 9:00 - 14:00


Oddział Ostrów Wlkp (SALON)

ul. Prądzyńskiego 30

63-400 Ostrów Wlkp.

poniedziałek- piątek godz. 10:00 – 18:00

sobota godz. 9:00-13:00

Oddział Ostrów Wlkp (MAGAZYN)

 

Oddział Sopot (odbiór towaru możliwy w magazynie Mo Gdańsk):

Al. Rzeczypospolitej 8

80-369 Gdańsk

poniedziałek – piątek godz. 9:00 - 19:00

sobota: 10:00-15:00

Oddział Kołobrzeg

ul. Sienkiewicza 19

78-100 Kołobrzeg

poniedziałek – piątek godz. 9:00 – 17:00

sobota: 9:00-14:00

Oddział Bydgoszcz

ul. Łęczycka 14

85-737 Bydgoszcz

poniedziałek – piątek godz. 9:00 – 17:00

sobota: 9:00-14:00

Dokładne adresy, mapy dojazdu oraz dane kontaktowe do oddziałów można znaleźć w dziale kontakt na naszej stronie internetowej: www.grupamo.pl


Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.