Galassia

Włoski design widoczny jest w każdym najmniejszym szczególe każdego produktu.  Już od 1980 roku włoska marka Galassia gości wśród liderów na rynku. Włoski smak, gust oraz pomysł tworzy doskonałą harmonię z technologią i indywidualnością. Niebanalny styl, trwałość, funkcjonalność oraz wysoka jakość to cechy charakterystyczne wszystkich produktów producenta ceramiki i armatury.   

Za sukcesem firmy Galassia stoi przede wszystkim bogata, doskonale dopasowana oferta produktowa, a także bliska współpraca z Klientem i wspólne poszukiwanie rozwiązań, które pomagają zaspokoić najbardziej wyszukane potrzeby projektantów czy osób poszukujących wygody, piękna i luksusu. 

Połączenie włoskiego designu i wielkich możliwości aranżacji sprawiają, że coraz częściej produkty producenta Galassia wykorzystywane są w Hotelach, restauracjach oraz budynkach administracyjnych. Producent ceramiki i armatury sanitarnej dzięki ciągłemu rozwojowi, wysokogatunkowym materiałom, wyznaczaniu nowych granic oraz inteligentnym połączeniom designu i funkcjonalności rozpoznawany jest w każdym zakątku świata. Łazienki wyposażone materiałami Galassia czynią każde wnętrze unikalnym i luksusowym. 

Filozofia firmy Galassia:

Nasza produkcja to nasz sposób pracy: począwszy od pierwszych składowych produktów użytych w produkcji w systemie zgodnym z ekologią, a także w formowaniu i szkoleniu personelu zajmującego się sprzedażą zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy. Do każdego naszego produktu dodajemy coś więcej niż standard; nasze zaangażowanie w tworzeniu czegoś pięknego i funkcjonalnego, co będzie trwać latami. 

W każdym produkcie Galassia znaleźć można naszą troskę o środowisko, o pracowników oraz finalnego odbiorcy. 

 

Zobacz produkty firmy Galassia w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.