Hansgrohe

Międzynarodowe przedsiębiorstwo Hansgrohe, Axor, Pharo i Pontos na całym świecie jest synonimem produktów wysokiej jakości, o niezwykłym designie, a także przyszłościowych rozwiązań łazienkowych oraz ekologicznych technik sanitarnych. Innowacja oparta na tradycji, myślenie strategiczne zgodne z ideą zrównoważonego rozwoju oraz ogromna pasja dla żywiołu, jakim jest woda. Hansgrohe globalnie zatrudnia ponad 3300 pracowników - na wszystkich kontynentach. Firma, do której należy dziesięć zakładów produkcyjnych oraz oddziały w 37 krajach, należy do nielicznych globalnych graczy w branży sanitarnej. Hansgrohe to firma z tradycjami. Jej historia ma już ponad 100 lat. Również w Polsce, z siedzibą w sercu Wielkopolski, obecność firmy kreśli swoją – już ponad dziesięcioletnią historię.

Dorobek jakim może pochwalić się Hansgrohe jest bardzo duży, ale nie miałby on takiego znaczenia, gdyby nie towarzyszył mu entuzjazm ze strony konsumentów. Ten jest rezultatem sięgania przez producenta po najlepsze materiały oraz wzornictwo, dzięki któremu wyroby marki są symbolami świetnej jakości. Baterie umywalkowe Hansgrohe służą doskonale w tysiącach łazienek, tak samo jak baterie wannowe. Solidne materiały i konstrukcja każdego elementu przemyślana w detalach – to sprawia, że wszystkie baterie łazienkowe Hansgrohe sprawdzają się bez zarzutu każdego dnia.

Baterie Hansgrohe godne uznania

Polscy konsumenci mają dzięki nam wspaniałą okazję, aby nabyć produkty jednego z najbardziej cenionych w świecie wytwórców w rewelacyjnych cenach. To możliwe dzięki ofercie sklepu PlusOutlet.pl, którego eksperci wybrali dla Państwa najlepsze modele baterii oraz innych elementów armatury. Szybka wysyłka oraz niskie koszty zakupu w zestawieniu z fenomenalną jakością stanowią zespół argumentów, obok których nie da się przejść obojętnie. Armatura sanitarna zamówiona u nas to wybór, jakiego Państwo nie pożałują.

Zobacz produkty firmy Hansgrohe w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.