Nowa Gala

Ceramika Nowa Gala jest wiodącym polskim producentem najwyższej jakości płytek gresowych. Bogata oferta obejmuje płytki gresowe w różnych formatach, kolorach oraz rodzajach powierzchni: naturalnych, strukturalnych i polerowanych. Wzornictwo Nowej Gali nawiązuje do kamieni naturalnych. Integralną częścią oferty są oryginalne elementy dekoracyjne: listwy, rozety, mozaiki, cokoły i stopnice.

Jeśli więc chcą mieć Państwo w swoich pomieszczeniach wyjątkowe elementy wystroju, Nowa Gala ma wszystko, co niezbędne na odcinku ceramiki dekoracyjnej. Dzięki ofercie PlusOutlet.pl można cieszyć się najwyższą polską jakością w bardzo korzystnej cenie. Płytki Nowa Gala sprawdzają się w łazienkach, kuchniach, przedpokojach i wszędzie tam, gdzie podłogi muszą prezentować się bez zarzutu. Mnogość rozwiązań wzorniczych pozwoli zaspokoić indywidualne gusta, ponieważ płytki podłogowe Nowa Gala prezentują się bardzo różnorodnie. Trzeba jedynie otworzyć się na ich charakter.

Płytki gresowe Nowa Gala, czyli okręt flagowy firmy

Kluczowym elementem asortymentu tej polskiej marki są modele płytek wykonane z gresu, który wyróżnia się szczególną strukturą i podwyższoną odpornością na zużycie oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Znoszą one świetnie także ujemne temperatury. Wynika z tego jasno, że wybierając te wyroby można liczyć na to, że przez długi czas będą się prezentować nadzwyczaj elegancko – nie tylko we wnętrzach. Polecamy płytki ceramiczne Nowa Gala z PlusOutlet.pl, albowiem nigdzie nie znajdą Państwo równie szerokiego wachlarza płytek gresowych w tak korzystnej kombinacji jakości oraz ceny.

Zobacz produkty firmy Nowa Gala w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.