Sanitec Koło

Historia firmy KOŁO zaczęła się 50 lat temu. W ciągu całego tego okresu, przedsiębiorstwo dzięki konsekwentnemu dążeniu do produkowania wyrobów najwyższej jakości, wyrobiło sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży wyposażenia łazienek. W 1993 r. KOŁO dołączyło do międzynarodowej grupy Sanitec, co zaowocowało licznymi przemianami i dalszym, dynamicznym rozwojem.

Połączenie świetnej jakości towarów, unikatowych stylistyk, współpracy z najwyższej klasy designerami oraz projektantami pozwoliło stworzyć prężnie działający organizm, który każdym swoim posunięciem wyprzedza trendy mody. Firma Sanitec Koło tworzy produkty, jako jeden z niewielu konkurentów na rynku, które posiadają świetny stosunek ceny do jakości.  

Marka Koło zdobywa uznanie, ponieważ jej charakter polega przede wszystkim na świetnym wykonaniu każdego z elementów, jakie znalazły się w szerokim asortymencie. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście wszystko to, co decyduje o użytkowych cechach naszych łazienek. Ceramika Koło jest znana z odporności na zużycie, dzięki czemu może się świetnie sprawdzić również wtedy, gdy użytkujemy łazienkę intensywnie. Godne uwagi są również meble łazienkowe Koło, które pozwalają zaaranżować dostępną przestrzeń w sposób szalenie funkcjonalny. Codzienne czynności higieniczne ułatwi umywalka Koło, dostępna w wielu modelach na PlusOutlet.pl. Idąc dalej tym tropem, Klientom warto polecić również wanny Koło, które doskonale wpiszą się w każdą łazienkę. Gdy chcą Państwo mieć ładne i nowoczesne WC, Koło ze swoimi produktami jest wyborem idealnym.

Zobacz produkty firmy Sanitec Koło w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.