Villeroy&Boch

Firma Villeroy & Boch istnieje blisko 265 lat. Założona w 1748 r. jako manufaktura porcelany, stopniowo poszerzała asortyment o kolejne grupy produktów, służących do wyposażenia i dekoracji wnętrz. Dziś Villeroy & Boch jest koncernem o uznanej renomie, obecnym w 125 krajach z ofertą, na którą składają się m.in.: płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, meble, baterie i akcesoria łazienkowe, produkty wellness, zlewozmywaki ceramiczne i armatura kuchenna, a także wanny spa i sauny. Produkty Villeroy & Boch charakteryzuje niepowtarzalny design, trwałość i doskonały stosunek jakości do ceny, dzięki czemu są doceniane przez konsumentów na całym świecie.

Wzornictwo produktów producenta armatury oraz ceramiki inspirowane jest trendami światowego designu, zapewniając dzięki temy różnorodną ofertę, tak jak różnorodne są gusty inwestorów i klientów firmy Villeroy&Boch.

Prestiż i wykonanie, które nie budzą najmniejszych wątpliwości. Marka Villeroy&Boch nie bez powodu zalicza się do światowej czołówki. Wspomniana już wieloletnia historia producenta i płynące z niej doświadczenie to szalenie ważne kwestie, ale oczywiście na tym nie koniec. Zatrudnieni przez firmę specjaliści oraz projektanci dokładają starań, aby wszystkie pozycje z szerokiego asortymentu mogły liczyć na wielkie uznanie nabywców. Klienci sklepu online PlusOutlet.pl mają szansę dołączyć do grona zadowolonych użytkowników. Umywalki Villeroy&Boch są zaledwie jednym z przykładów.

Gustowne wanny, a na tym nie koniec…

Jeśli chcą Państwo mieć wyjątkowo ładne, a przy tym niezwykle funkcjonalne WC, Villeroy&Boch stwarza taką szansę – także dzięki świetnym wannom. Oczywiście u nas można liczyć dodatkowo na rewelacyjne ceny, ponieważ jako outlet jesteśmy w stanie zaskoczyć nabywców znacznie niższym kosztem zakupów niż w większości punktów sprzedaży. Co można wskazać jako jeden z sekretów producenta, który szczególnie przesądza o klasie każdego z wyrobów? Z pewnością na wyróżnienie zasługuje porcelana Villeroy&Boch, o znakomitych parametrach użytkowych i estetycznych. Z najwyższej jakości słyną również panele podłogowe marki – idealne dla każdego wnętrza.

Zobacz produkty firmy Villeroy&Boch w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.