Duravit

Wszystko zaczęło się  w 1817 roku, kiedy Georg Friedrich Horn założył fabrykę wyrobów garncarskich, początkowo skupioną wyłącznie na produkcji naczyń glinianych. W 1956 produkcja rozwinęła się od wyrobów garncarskich do porcelany, obejmując zasięgiem również ceramikę sanitarną. To stworzyło podwaliny przyszłego sukcesu oraz przedstawiło światu łazienek nową nazwę: Duravit. Produkty Duravit wykazują ogromną odwagę w dążeniu do spełniania życzeń i pragnień swoich klientów – poprzez niezwykłe projekty i wysoką jakość produktów - wprowadza życie do łazienki i tworzy łazienki dla życia.

Choć od XIX wieku sporo czasu minęło, to Duravit pozostał wierny korzeniom. Staranność i jakość to cechy, które towarzyszą marce od samego początku. Rozwiązania w zakresie ceramiki sanitarnej, jakie czekają na Klientów sklepu online PlusOutlet.pl, na pewno spotkają się z Państwa entuzjazmem. Umywalki nablatowe Duravit stanowią praktyczny element nowoczesnej aranżacji wnętrza i są coraz powszechniej wybierane także przez polskich konsumentów. Dzięki nam może sobie na nie pozwolić jeszcze większe grono nabywców.

Umywalki Duravit to nie koniec opcji

To idealna oferta dla tych, którzy chcą mieć pod ręką w pełni funkcjonalne i przy tym wyjątkowo estetyczne elementy wyposażenia łazienkowego. Gdy ktoś chce posiadać stylowo urządzone WC, Duravit stwarza ogromne pole do kreacji wnętrza spełniającego wszystkie oczekiwania swojego właściciela. Mając na względzie różne potrzeby Klientów, poza ceramiką o znakomitych parametrach przygotowaliśmy również meble łazienkowe Duravit – dobrane z ogromną starannością i uwzględniające aktualne trendy we wzornictwie.

Zobacz produkty firmy Duravit w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.