Lasselsberger

LASSELSBERGER to czeski lider w produkcji płytek z siedzibą w Pilznie, zaliczany także do jednych z największych europejskich producentów. W ofercie Lasselsberger znajdują się płytki ceramiczne zachowujące i rozwijające tradycję czeskiej marki RAKO, służąc kompleksową ofertą Klientom indywidualnym. Dla rozwiązań systemowych obiektów komercyjnych dedykowane są produkty marki RAKO OBJECT.

Marka RAKO, która obchodzi 130 rocznicę swojego powstania, oferuje kompleksowe zestawy do łazienek, kuchni i podłóg. Z punktu widzenia stylu życia, produkty które oferuje są  zorientowane na Klienta z wysokimi wymaganiami wobec designu i wartości użytkowej. Główny nacisk w prezentowanych kolekcjach jest położony na różnorodność i funkcjonalność, dzięki czemu możliwe jest wyeksponowanie piękna każdego wnętrza. Dzięki możliwej kombinacji wzorów i kolorów, daje nieograniczone możliwości w aranżowaniu przestrzeni oraz kreowaniu nastroju.

Zobacz produkty firmy Lasselsberger w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.