Marazzi

Marazzi jest jednym z najlepszych, renomowanych włoskich producentów w branży płytek ceramicznych. Doświadczenie i innowacyjność, kreatywność i design, zamiłowanie do ceramiki i świadomości ekologicznej to silne strony firmy Marazzi, która od osiemdziesięciu lat łączy doskonałe wzornictwo i najwyższą jakość materiałów stosowanych we wnętrzach mieszkalnych.

Firma Marazzi dysponuje kompletną gamą produktów, będących w stanie zaspokoić najbardziej zróżnicowane wymagania estetyczne i funkcjonalne. Ponad 3.500 produktów dostępnych w różnych rozmiarach, kolorach, grubościach i powierzchniach. Marazzi jest w stanie szybko reagować na różnorodne potrzeby związane z przestrzenią życia i współczesną architekturą.

Dziś płytki ceramiczne Marazzi są wykorzystywane nie tylko na podłogach i ścianach budynków mieszkalnych. Dzięki znakomitym parametrom technicznym i estetycznym, są one coraz częściej wybierane do użytku w przestrzeniach publicznych i dużych projektach architektonicznych.

Zobacz produkty firmy Marazzi w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.