Ravak

Firma Ravak specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań łazienek dopracowanych do ostatniego detalu. Producent Ravak dostarcza swoim klientom i inwestorom wanny, kabiny i drzwi prysznicowe, wanny z systemami hydromasażu, umywalki, meble łazienkowe, baterie i inne akcesoria do łazienki, takie jak grzejniki, oprawy oświetleniowe itd. Ravak to czołowy czeski producent, który działa już w ponad 50 krajach i jest jednym z największych producentów produktów sanitarnych, nie tylko w Czechach, ale także w całej Europie Środkowej i Wschodniej.

Marka RAVAK jest nowoczesna, praktyczna, a produkty funkcjonalne. Naszych produktów nie tworzymy tylko dla designu i efektu jaki wywołują, ale przede wszystkim z myślą o potrzebach naszych klientów. Wierzymy, że nasze rozwiązania i wysoka jakość będą cieszyły nawet po wielu latach użytkowania. Przewagę konkurencyjną dają nam kompleksowe rozwiązania do łazienek, jakimi są koncepty łazienkowe RAVAK.

Marka Ravak wyznaje kilka podstawowych zasad, które są gwarancją najwyższego jakości i komfortu z użytkowania produktów tego znakomitego czeskiego producenta:

- Inspiruje - jako jeden z wielu producentów produktów sanitarnych firma Ravak tworzy produkty, które są inspiracją dla najlepszych architektów i projektantów wnętrz, którzy wykorzystują je w swoich unikatowych aranżacjach. Inwestorzy oraz artyści mają pewność, że wykorzystując materiały oznaczone logiem Ravak projekty będą unikatowe, piękne oraz modne.

- Słucha - dzięki ciągłemu poszukiwaniu odpowiedzi na problemy z jakimi borykają się klienci produktów sanitarnych firma Ravak tworzy produkty coraz lepsze, bardziej komfortowe oraz bardziej dostosowane do potrzeb inwestorów i konsumentów.

- Radzi - dzięki ogromnemu doświadczeniu firma Ravak udziela porad, które często okazują się cenne i niezbędne przy tworzeniu przestrzeni łazienkowych.

Zobacz produkty firmy Ravak w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.