Riho

Współczesna kultura kąpieli

Dzięki nowoczesnym produktom sanitarnym o wyjątkowym wzornictwie firma RIHO wnosi ogromny wkład do współczesnej kultury kąpieli. Są to produkty europejskie z międzynarodowymi odwołaniami. Poprzez nasze oddziały w Belgii, Niemczech, Czechach, Polsce i na Węgrzech oferujemy bogaty asortyment wanien, systemów hydromasażu, kabin parowych i prysznicowych oraz mebli łazienkowych.

Własna produkcja i R&D

Zdecydowana większość oferowanych przez nas artykułów jest produkowana w fabrykach RIHO. Możemy pochwalić się długoletnim, międzynarodowym doświadczeniem w projektowaniu i produkcji. To jemu zawdzięczamy trafne przewidywanie potrzeb klienta i dostarczanie produktów wyłącznie najwyższej jakości.

Holenderski producent wanien, systemów hydromasażu, kabin parowych oraz prysznicowych, od wielu lat gości na rynkach europejskich. Dzięki doskonałym projektom, ergonomicznym kształtom oraz produktach wysokiej jakości, dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach stał się jednym z liderów na rynku. Podstawowymi założeniami formy Riho jest stworzenie ekskluzywnej przestrzeni łazienkowej, w której każdy będzie mógł odpocząć od trudów dnia powszedniego.

Zobacz produkty firmy Riho w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.