Tubądzin

Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych i  lider innowacji na rynku krajowym. Od początku istnienia konsekwentnie rozwija swoją ofertę produktową, umiejętnie dostosowując ją do potrzeb różnych grup klientów. Marka Tubądzin jest propozycją dla ludzi poszukujących unikatowych rozwiązań. To prawdziwy stylista wnętrza, kreujący przestrzeń. W skład marki wchodzi pięć linii produktowych: Tubądzin, Colour – płytki w dużym formacie o soczystych kolorach, Pastele – stworzona do zastosowań inwestycyjnych, spełniająca wiele dodatkowych norm, Majolika – inspirowana ceramiką wytwarzaną w basenie Morza Śródziemnego oraz autorska submarka Tubądzin – kreacja Maciej Zień, stworzona ręką słynnego projektanta mody. Każdy z produktów firmy spełnia najbardziej rygorystyczne europejskie standardy, dając jednocześnie możliwości eksponowania piękna przestrzeni i uwodzenia formatami, fakturami oraz kolorami.

Wszystkie te kwestie sprawiają, że Tubądzin zalicza się do najbardziej cenionych producentów o znakomitym potencjale rozwojowym. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki ofercie PlusOutlet.pl Klienci mogą nabyć na przykład płytki łazienkowe ceramiczne tego wytwórcy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Świetne noty jakie firma zebrała do tej pory z pewnością się potwierdzą, jeśli sięgną Państwo po płytki podłogowe jakie znalazły się w naszym szerokim asortymencie. Ceramika Tubądzin wyznacza trendy i przełamuje schematy. Warto zrobić tak samo i wybrać płytki Tubądzin jako sposób na podniesienie walorów estetycznych swojego wnętrza.

Zobacz produkty firmy Tubądzin w kategoriach:

Wyświetl wszystkie...

Za akcesoria łazienkowe zapłacisz szybkim przelewem

Copyright © 2012 Plusoutlet.pl, E-Commerce by best.net • Outlet: armatura, ceramika , płytki ceramiczne, kabiny prysznicowe.