plusoutlet.pl

Plus Otlet – budownictwo, dom, wnętrze

Sprężyny gazowe
Budownictwo

Sprężyny gazowe nie tylko w zakładach przemysłowych

Mogłoby się wydawać, że sprężyny gazowe potrzebne są jedynie w dużych zakładach przemysłowych. Na co dzień niewiele osób o nich myśli, a jeszcze mniej z nich zdaje sobie sprawę, że ułatwiają nam one bardzo wiele także w codziennym życiu. Są wykorzystywane nie tylko w klapach bagażnikowych samochodów osobowych i dostawczych, ale także w drzwiach garażowych, bramach wjazdowych, większych modelach zamrażarek, a nawet w szafkach kuchennych! Problem zaczyna się wówczas, kiedy trzeba taką sprężynę wymienić. Warto wówczas pamiętać, że liderem ich sprzedaży na rynku jest Hahn Gasfedern, w którego ofercie bez najmniejszego kłopotu znajdziemy dokładnie to, czego nam potrzeba.

Duża dostępność wszelkich typów

Sprężyny Hahn Gasfedern to nie tylko kilka podstawowych modeli. To szeroki katalog sprężyn pchających, ciągnących, blokowanych i tych o podwójnym skoku, o wszelkich rozmiarach, jakie tylko możemy sobie wyobrazić. To również serwis naprawczy, w którym zużytą sprężynę można nabić gazem lub zreperować w razie jakiejkolwiek awarii. Dobrze jest tu pamiętać, że wszystkie produkty tej marki posiadają gwarancję.

 

Przewagą firmy Hahn Gasfedern nad konkurencją jest fakt, że wszystko, co wychodzi pod jej szyldem, posiada stosowne europejskie certyfikacje i atesty. Ceny są atrakcyjne, a nawet jeżeli azjatyckie odpowiedniki wydają nam się bardziej kuszące i tańsze, to pamiętajmy o tym, że niezależnie od tego, jak bardzo byśmy chcieli tego nie zauważać, będą one znacząco słabszej jakości i po prostu zdecydowanie krócej wytrzymają. Lepiej kupić coś raz i porządnego, żeby w niedługim czasie nie musieć tego wymieniać albo, o ile to w ogóle możliwe, naprawiać.

Często przydają się majsterkowiczom

Sprężyny Hahn Gasfedern są używane nie tylko w gigantycznych halach. Przydają się również w niewielkich przedsiębiorstwach, chociażby tam, gdzie konieczne jest zainstalowanie pochylni czy otwieranych hydraulicznie wrót. Kupują je zakłady mechaniczne, rzemieślnicze czy niewielkie magazyny. Jednakże odbiorcą są również osoby prywatne, które chciałyby samodzielnie coś naprawić albo stworzyć zupełnie od zera.

 

Gazowe sprężyny od Hahn Gasfedern mogą się przydać w przypadku tworzenia samodzielnie szafek warsztatowych w przydomowym garażu, ale będą nieodzowne także w sytuacji, kiedy chcemy wykonać chowany właz na strych albo podziemną spiżarkę w ogrodzie. To sprawdzone, łatwe w wykonaniu i często stosowane rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością. Przydaje się ono w wielu różnych sytuacjach, zarówno w firmie, jak i w domu.

Artykuł sponsorowany