plusoutlet.pl

Plus Otlet – budownictwo, dom, wnętrze

komfortowa łazienka
Dom

Pozwól sobie na luksus – komfortowa łazienka z płytkami Imola Ceramica

Coraz więcej osób urządzających mieszkania zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że łazienka jest specyficzną strefą komfortu i relaksu. Przy jej aranżacji istotne jest więc wykorzystywanie wyjątkowych materiałów o pierwszorzędnej jakości. Należą do nich na pewno unikalne płytki Imola Ceramica. 

Stwórz ekskluzywną przestrzeń – wyrafinowana okładzina ścienna Imola Ceramica

Włochy to światowa stolica mody I stylu. Nic dziwnego, że to tutaj właśnie narodziła się renomowana marka Imola Ceramica. Mowa o wysokojakościowej glazurze, precyzyjnie wykonanej I olśniewającej atrakcyjnym designem. Firma pochwalić się może dziesiątkami lat doświadczeń ponieważ pierwsze płytki produkowane były już w XIX w.

W ofercie dostępna jest glazura o rozmaitych wymiarach, kształtach, wzorach oraz o bogatej kolorystyce. Produkty można łatwo dopasować do różnorodnych aranżacji, zarówno nowoczesnych, jak I tych bardziej klasycznych. Dzieje się tak dlatego, że Imola Ceramica to ponadczasowe kafle, które stylistycznie stanowią doskonałe połączenie tradycji oraz najnowszych trendów. Dodatkowo, są to płytki stworzone z gresu porcelanowego, który cechuje się wysoką użytecznością. Taka okładzina ścienna jest bardzo trwała: odporna na wilgoć, wszelkie zarysowania, uszkodzenia, ścieranie oraz na zmiany emperature. 

Łazienkowe płytki Imola Ceramica – wystrój na topie

Domowa łazienka coraz częściej urasta dziś do rangi domowego SPA. Z tego względu nieodzowne okaże się nie tylko komfortowe wyposażenie, ale również stworzenie w łazience intymnego, relaksacyjnego klimatu. Ogromne znaczenie w tym przypadku ma neutralna i kojąca kolorystyka, która pozwoli na wyciszenie i optymalny wypoczynek. 

Z pomocą przychodzą niezwykłe kafle Imola Ceramica, które zaskakują subtelnymi odcieniami bieli, beżu oraz szarości. Gres ten wyróżnia się innowacyjną techniką produkcji. Przekłada się to na bardzo atrakcyjne wzornictwo powstałe dzięki wykończeniu w druku cyfrowym. To dlatego glazura między innymi do złudzenia przypomina naturalny kamień, który jest niezwykle pożądany we wszystkich łazienkach luksusowych. Chłód majestatycznego kamienia na ścianach warto ocieplić na przykład drewnianą posadzką.  

Kolejnym trendem są dziś przestronne, wyrafinowane łazienki o harmonijnym wzornictwie i ciemnych barwach. Również i w tym przypadku liczyć można na niezawodną markę Imola Ceramica. Wielbiciele estetycznych wnętrz z pewnością docenią eleganckie płytki imitujące beton, czy też te o efekcie metalicznym, w tym miedzianym. Ciemne ściany w łazience są idealną bazą dla oryginalnych, surowych aranżacji industrialnych. Doskonale korespondują również z bogatymi, pełnymi przepychu i złotych dodatków stylizacjami art déco.